به نام آنکه جان را فکرت آموخت

با اینکه صنعت بیمه اهمیت و تاثیر فراوانی بر زندگی تک تک افراد جامعه دارد، ولی به علت نبود اطلاعات کافی در خصوص رشته های گوناگون بیمه ای و همینطور نارضایتی و مشکلاتی که در پی آن  به هنگام دریافت خدمات بیمه ای یا خسارات وارده به وجود می آید ، جای خالی آموزش درست و کاربردی بیمه به وضوح احساس می شود.

تجربه نشان می دهد ریشهء اغلب این نارضایتی ها به زمان و چگونگی صدور بیمه نامه برمی گردد و نه زمان و چگونگی دریافت خسارات، بنابراین تنظیم و صدور بیمه نامه های مناسب و صحیح می تواند این نارضایتی ها را رفع نموده و از وقوع مشکلات احتمالی بکاهد. از سوی دیگر معرفی طرح های کاربردی بیمه و آشکار کردن نیاز افراد و ارتقاء سطح فرهنگ بیمه ای می تواند تاثیر چشمگیری در بالا بردن سطح کیفی زندگی افراد جامعه داشته باشد. با همین نگرش مجموعه بزرگ «زندگی نوین» با مدیریت حسین شکرگزار و یک تیم آموزشی حرفه ای از سال 1396 با رویکرد توسعه فرهنگ بیمه با مشارکت شرکت بیمه نوین در استان گیلان شروع به فعالیت نموده است.

مجموعه «زندگی نوین» با آموزش کارشناسان، نمایندگان و مشاوران حرفه ای و معرفی طرح های بیمه ای متناسب با توان و نیاز مشتریان، گام های بزرگی در راستای تحقق اهداف خویش برداشته و امروز نیز مصمم تر از دیروز همین اهداف را دنبال می کند.

گوشه ای از دستاوردهای حسین شکرگزار (مدیر مجموعه):

 

 

 

 

گروه آموزشی زندگی نوین

[/col] [/row] [/section]