19 استراتژی فروش برای فروش بیشتر بیمه عمر در این ماه

19 استراتژی فروش برای فروش بیشتر بیمه عمر
5
(1)

19 استراتژی فروش برای فروش بیشتر بیمه عمر در این ماه

اگر به دنبال استراتژی های فروش بیمه برای فروش بیمه عمر بیشتر در این ماه هستید ، تنها نیستید. این 19 استراتژی فروش به نمایندگان بیمه مانند شما کمک می کند تا در صورت نیاز بیشتر ، سریعاً به فروش زیادتری دست یابید.

ممکن است فروش بیمه بعضی از روزها به اندازه کافی سخت باشد، اما زمانی که مجبور شوید تعداد معینی از فروش بیمه را برای خود تعیین کنید، یا فقط بتوانید قبض برق را در پایان ماه پرداخت کنید، حتی سخت تر هم می شود.

1 – احساسات درست را برانگیزید

احساسات درست را برانگیزید- 19 استراتژی فروش برای فروش بیشتر بیمه عمر
احساسات درست را برانگیزید

بسیاری از فروش ها با یک محرک احساسی آغاز می شوند. ترس ، شرم ، غرور و حتی نوع دوستی می توانند محرک های موثری باشند. بیمه اتومبیل شما باعث می شود زمانی که ممکن است به خسارت بخورید ترس از بیمه نبودن نداشته باشید. مشتریان بیمه خانه شما می خواهند از اینکه به خوبی از خانه خود مراقبت می کنند احساس غرور کنند.

2 – ارزشی را بفروشید که نمی توانید روی آن قیمتی بگذارید

اگر تنها با تمرکز روی قیمت می فروشید ، احتمالا روز بدی خواهید داشت. درعوض ، روی ارزشی تمرکز کنید که بسیار مهم است و نمی توانید روی آن قیمتی بگذارید. نکته اصلی تمرکز بر آنچه مشتریان فکر می کنند با ارزش است، می باشد. خوشبختی ، رفاه خانواده ، آرامش خاطر ، آینده فرزندان و …

3 – به نحوه سوال پرسیدن خود دقت کنید

به نحوه سوال پرسیدن خود دقت کنید- 19 استراتژی فروش برای فروش بیشتر بیمه عمر
به نحوه سوال پرسیدن خود دقت کنید

زمانی که شما بر روی بیمه آنلاین کار می‌کنید، از کفتن “نه” به خودتان خودداری کنید. تقریباً هرگز دلیلی ندارد که بپرسید ، “آیا این را می خواهید؟” درعوض ، بپرسید ، “پس ، کدام یک را می خواهید؟” قول می دهم این به شما کمک می کند تا فروش بیشتری داشته باشید.

4 – گزینه‌های کمتری بدهید

 اگر تعداد گزینه هایی که قرار است مشتری از میان آنها یکی را انتخاب کند، زیاد باشد این موضوع باعث خستگی و آزردگی او خواهد شد. با محدود کردن گزینه های انتخاب برای مشتری ، به ارائه خدمات بهتر به او و چشم انداز بیمه ای خود فکر کنید. دادن فرصت انتخاب بین سه گزینه متفکرانه و قابل تامل به مشتری، به احتمال زیاد منجر به فروش خواهد شد تا ارائه تعداد زیادی از گزینه های پیچیده و گیج کننده.

5 – دورنمای خرید بیمه های زندگی را به مشتریان نشان دهید

دورنمای خرید بیمه های زندگی را به مشتریان نشان دهید- 19 استراتژی فروش برای فروش بیشتر بیمه عمر
دورنمای خرید بیمه های زندگی را به مشتریان نشان دهید

شرایط فروش امروز ممکن است فردا در دسترس نباشد. به مشتریان بیمه نامه های زندگی خود خاطر نشان کنید که اکنون شرایط خرید یک بیمه نامه عالی را دارند ، اما ممکن است در آینده شرایط سلامت آنها تغییر کند. و این می‌تواند بر روی تصمیم به خرید بیمه نامه های زندگی توسط آنها بسیار تاثیر گذار باشد.

 ۶اعتراض های احتمالی را در نظر بگیرید

گرچه ممکن است مشتریان در هنگام مشاوره بیمه های عمر چیزی نگویند ، اما بسیاری از مردم به انواع اعتراضات و ریسک های احتمالی محصولی که شما به آنها پیشنهاد می دهید، فکر می کنند. با بر طرف کردن رایج ترین اعتراض ها و نگرانی هایی که ممکن است مشتریان شما در ذهن خود داشته باشند ، فوراً خیال آنها را راحت کنید.

 ۷از تاثیرات اجتماعی استفاده کنید

 بیشتر مردم با دانستن این که بسیاری از افراد غریبه نیز در همان موقعیتی هستند که آنها قرار دارند و با همان انتخاب هایی که آنها باید انجام دهند ، مواجه هستند ، احساس راحتی بیشتری خواهند کرد و احتمال خرید بیمه های عمر و زندگی از جانب آنها افزایش خواهد یافت.

 ۸ – یک هدیه ویژه بدهید

یک هدیه ویژه بدهید- 19 استراتژی فروش برای فروش بیشتر بیمه عمر
یک هدیه ویژه بدهید

 یک جایزه رایگان به مشتریانتان ارائه دهید با دادن کارتهای هدیه یا تخفیف در بیمه نامه های دیگر یا هر روشی که هزینه چندانی برای شما نداشته باشد شروع کنید. چرا فکر می کنید که مشتریانتان از گرفتن تخفیف در بیمه نامه های آتش سوزی منزلشان استقبال نمی کنند؟ فقط مطمئن شوید که به همه پاداشی یکسانی می دهید ، چه بخرند و چه نخرند.

9 – یک کمپین ایمیلی راه اندازی کنید

شما احتمالاً روی هزاران آدرس ایمیل در دفترچه آدرس خود نشسته اید. از خود بپرسید با چه کسی می توانید در مورد پیشنهاد جایزه یا پاداش ارجاع از طرف آنها به دوستان شان، تماس بگیرید؟ پیامی بنویسید که ارزش را به مشتریان خود و نه به خودتان باز گرداند.

10 – تبلیغ خودتان در فیس بوک

تبلیغ خودتان در فیس بوک- 19 استراتژی فروش برای فروش بیشتر بیمه عمر
تبلیغ خودتان در فیس بوک

اگر واقعاً یک کاربر فعال در فیس بوک هستید ، می توانید از خرید یک آگهی فیس بوکی صرف نظر کنید و فقط در رسانه های اجتماعی خود را تبلیغ کنید. با استفاده از صفحه فیس بوک کسب و کارتان یا صفحه شخصی خود ، می توانید صدها قرار ملاقات ست کنید و تعداد زیادی بیمه عمر و زندگی بفروشید.

11 – از روش فروش تعاملی برای فروش بیمه به مشتریان فعلی خود کمک بگیرید

اگر واقعاً نیاز به فروش بیشتر بیمه دارید ، روش فروش تعاملی را برای مشتریان متقاضی موجود خود در نظر بگیرید. فروش تعاملی به مشتریان فعلی از ساده ترین روشهای فروشی است که می توانید از آن استفاده کنید. تماس بگیرید تا اطلاعات تماس را تأیید کنید و در مورد محصولات ویژه ای که ممکن است مشتریانتان، واجد شرایط خریدشان باشند را به آنها اطلاع رسانی نمایید.

 ۱۲ – مشتریان قدیمی خود را فالو کنید

 به مشتریان قدیمی خود که به آنها پیشنهاد فروش بیمه را داده بودید ولی از شما خریدی نکرده بودند ، مراجعه کنید و دوباره به آنها پیشنهاد فروش بیمه بدهید. آنها ممکن است در آخرین باری که با آنها صحبت کرده اید “نه” گفته باشند ، اما در شش تا 24 ماه چیزهای زیادی می تواند تغییر کند.

13 – صحبت با دوستان

صحبت با دوستان- 19 استراتژی فروش برای فروش بیشتر بیمه عمر
صحبت با دوستان

از ویژگی ها و منافع محصولتان که دانستن آنها به فروش شان کمک می کند با دوستان خود صحبت کنید. از آنها بخواهید مشتریانی را به شما ارجاع دهند که این ویژگی ها و منافع با نیازهای آنها مطابقت دارد. در مورد مشتری ایده آل خود با دوستان و آشنایان تان صحبت کنید. خواهید دید که با ارجاعاتی که آنها به شما خواهند داد تعداد قرار ملاقات ها و فروش بیمه شما افزایش خواهد یافت.

14 – از دوستانتان بخواهید تا شما را فریاد بزنند!!!

 دوستان شما ممکن است افراد به خصوصی که برای خرید بیمه های عمر آمادگی دارند را بشناسند. از دوستانتان بخواهید پست های اجتماعی و پیوندهای وب سایت شما را برای جمع دوستان خود بازنویسی کنند یا به اشتراک بگذارند. این امر می تواند نمایندگی بیمه شما را در مواجهه با هزاران مشتری بالقوه جدید قرار دهد.

15 – با اعضاء خانواده و فامیل خود صحبت کنید

اگر یک خانواده یا فامیل بزرگ دارید ، به شما تبریک می گویم. آنها ممکن است بتوانند به شما کمک کنند. به آنها بگویید که به دنبال مشتری هستید. آنها یا خودشان از شما خرید می کنند یا کسانی را که می شناسد و متناسب با مشخصات مشتری ایده آل شما می دانند ، به شما توصیه می کنند.

 ۱۶کارت های ویزیت و بازرگانی را امتحان کنید

آیا انبوهی از کارت های ویزیت بازرگانی قدیمی از نمایشگاه ها یا جشنواره های صنعت بیمه دارید؟ با آنها تماس بگیرید و حال آنها را جویا شوید. در صورت مناسب بودن زمان ، موارد و پیشنهادات ویژه بیمه ای خود را ارائه دهید.

17 – سلام به همسایگان

سلام به همسایگان- 19 استراتژی فروش برای فروش بیشتر بیمه عمر
سلام به همسایگان

ممکن است فروش بعدی شرکت بیمه شما در اطرف دفترتان اتفاق بیفتد. ممکن است سایر مشاغل موجود در حوزه جغرافیایی محل کارتان نیاز به پوشش داشته باشند. یا ممکن است مشتریانی داشته باشند که این پوشش ها را بخواهند. سعی کنید یک تبادل سودمند متقابل انجام دهید تا بتوانید به یکدیگر کمک کنید.

18 – یک مسابقه فروش در دفترتان برگزار کنید

اگر کارمندانی در دفتر بیمه شما مشغول به کار هستند ، سعی کنید با برگزاری یک مسابقه فروش به آنها انگیزه دهید. برای اقداماتی که منجر به تولید قرارهای ملاقات جدید و فروش بیمه می شود ، پول نقد ، روزهای تعطیل یا اعتبار به آنها بدهید.

19 – بازاریابی تلفنی را امتحان کنید

 با خرید لیست تماس های تلفنی معتبر و برقراری تماس با کسانی که در آن لیست قرار دارند ، قرارهای ملاقات بگذارید تا احتمال فروش بیمه‌های عمر و زندگی خود را افزایش دهید.

منبع :

agedleadstore.com

ترجمه و اقتباس

حسین شکرگزار

غیاث الدین مشایی

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *