رازهای به‌دست‌آوردن سرنخ های واجد شرایط بیمه عمر

رازهای به‌دست‌آوردن سرنخ های واجد شرایط بیمه عمر
5
(2)

رازهای به‌دست‌آوردن سرنخ های واجد شرایط بیمه عمر

مقدمه

یادگیری نحوه یافتن مشتریان بالقوه برای بیمه عمر، چالش‌برانگیزترین جنبه کار یک نماینده بیمه عمر است. شما نمی‌توانید به‌عنوان یک نماینده بدون سرنخ بیمه عمر به کار خود ادامه دهید، حتی اگر همه چیزهایی را که باید در مورد خود بیمه عمر بدانید، بلد باشید.

گویی به‌دست‌آوردن سرنخ‌ها به‌اندازه کافی دشوار نبود که علاوه‌برآن صنعت بیمه عمر به طرز چشمگیری شلوغ هم شده است. صدها نماینده برای جلب‌توجه تعداد کمی از مشتریان بالقوه مبارزه می‌کنند. اگر می‌خواهید شغلی موفق و طولانی‌مدت در این صنعت رقابتی داشته باشید، بسیار مهم است که قبل از رقبای خود از این شانس‌ها استفاده کنید. برای اطمینان از داشتن شغلی پردرآمد در بخش فروش، ما در حال کشف برخی از اسرار مهم برای چگونگی تولید سرنخ بیمه عمر هستیم.

نحوه به‌دست‌آوردن سرنخ‌های بیمه عمر

نحوه به‌دست‌آوردن سرنخ‌های بیمه عمر
نحوه به‌دست‌آوردن سرنخ‌های بیمه عمر

در مورد تولید سرنخ بیمه عمر چندین راه وجود دارد که هرکدام از لحاظ سطوح مختلف پیچیدگی، باهم متفاوت هستند. بااین‌حال، باکمی صبر و فداکاری، می‌توانید از امروز بازاریابی خدمات بیمه عمر را آغاز کنید.

یک وب‌سایت یا وبلاگ برای تولید سرنخ بیمه عمر راه‌اندازی کنید

برای نمایندگان بیمه، آمار وبلاگ‌نویسی برای تولید سرنخ بیمه عمر، قابل‌توجه است. وبلاگ‌نویسی برای یک کسب و کار می‌تواند کاری بیشتر از اطلاع‌رسانی به دنبال‌کنندگان اخبار و فعالیت‌های فعلی شرکت انجام دهد. این کار می‌تواند به شما کمک کند تا خود را به‌عنوان یک متخصص در صنعت خود معرفی کنید، به مردم کمک کنید تا فرهنگ محل کار شما را ببینند و اعتبار برند خود را افزایش دهید.

شما می‌توانید با نوشتن وبلاگ‌هایی که به سرنخ‌های بیمه عمر بالقوه شما در مورد خدمات و نحوه کمک شما به آنها آموزش می‌دهد، خود را به‌عنوان یک مرجع، در لحظه‌ای مخاطبان به شما نیاز دارند، معرفی کنید.

علاوه بر این، اگر کلمات کلیدی سئو را در محتوای خود بگنجانید، محتوای شما ارزشمندتر خواهد بود و موتورهای جستجو مانند گوگل به وب‌سایت شما نگاه مثبت‌تری خواهند داشت.

شبکه‌سازی برای تولید سرنخ‌های بیمه عمر

شبکه‌سازی برای تولید سرنخ‌های بیمه عمر
شبکه‌سازی برای تولید سرنخ‌های بیمه عمر

بدون تماس سرد، یا خرج کردن پول برای خرید سرنخ، شبکه‌سازی با کارشناسان و متخصصان دیگر مشاغل یک رویکرد فوق‌العاده برای دریافت سرنخ بیمه عمر رایگان است.

متخصصان مشاغل مختلف معمولاً به‌صورت هفتگی یا ماهانه گرد هم می‌آیند تا با یکدیگر معاشرت کنند، تاکتیک‌های بازاریابی را باهم به اشتراک بگذارند و فرصت‌های تجاری را به یکدیگر پیشنهاد دهند.

همچنین می‌توانید به دنبال رویدادها و کنفرانس‌های آنلاین مرتبط با بخش بیمه در اینترنت باشید. اگر احساس شجاعت می‌کنید، می‌توانید وبینار خود را برای به اشتراک گذاشتن آنچه آموخته‌اید سازماندهی کنید و درعین‌حال از طریق ارتباطات ارزشمند با سایر نمایندگان، سرنخ‌های بیمه عمر را نیز برای خود تولید کنید.

سرنخ‌های بیمه عمر شرکت

کار برای شرکتی که سرنخ‌های بیمه عمر را برای نمایندگان فراهم می‌کند، ساده‌ترین رویکرد برای اطمینان از جریان یکنواخت سرنخ است. در طول فرایند استخدام، بسیاری از شرکت‌های بیمه عمر از وعده فراهم‌کردن سرنخ برای متقاعد کردن نمایندگان بالقوه، سوءاستفاده می‌کنند. درحالی‌که مفهوم داشتن چشم‌انداز مناسب برای کسب‌وکار به‌تنهایی جذاب است، تبلیغات برنامه‌های تولید سرنخ (بازارسازی) برای جذب نمایندگان جدید تقریباً همیشه جذاب‌تر از واقعیت است.

فقط به این دلیل که برای سرنخ‌های شرکتی، از قبل هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید به این معنی نیست که این سرنخ‌های بیمه عمر را بدون هزینه تبدیل به مشتری خواهید کرد. هنگامی که از کارفرمای خود سرنخ دریافت می‌کنید، معمولاً کارمزد شما درازای آن کاهش می‌یابد.

تولید سرنخ بیمه عمر توسط شرکت‌های ثالث

شرکت‌های شخص ثالثی که سرنخ‌ها را به نمایندگی‌های بیمه عمر می‌فروشند، در صورتی مورداستفاده قرار می‌گیرند که شرکت شما خودش آنها را ارائه ندهد یا شما از کیفیت سرنخ‌هایی که شرکت خودتان به شما می‌دهد، ناراضی باشید. به طور معمول، کد پستی‌تان، مسافتی که می‌خواهید برای ملاقات با مشتریان احتمالی طی کنید و تعداد سرنخ‌های بیمه عمری که می‌خواهید بخرید را به سازمان ارائه می‌دهید. شما یک‌بار پرداخت می‌کنید و شرکت مجموعه‌ای از سرنخ‌ها را در منطقه جغرافیایی تعیین‌شده برای شما ارسال می‌کند.

نکته مثبت:

اگر خرید سرنخ بیمه عمر را از شرکت ثالث انتخاب می‌کنید، مزیت اصلی این است که برخلاف کارفرمایی که سرنخ ارائه می‌کند، تأمین‌کننده سرنخ درصد زیادی از کارمزد شما را درازای ارائه سرنخ از شما کسر نمی‌کند.

اکثر مشاغل تولیدکننده سرنخ همچنین امکان تعیین پارامترهای دیگر سرنخ مانند سن، درآمد و مقدار پاداش موردنظر را در اختیار شما قرار می‌دهند. برخی از شرکت‌ها به شما اجازه می‌دهند بین سرنخ‌های انحصاری بیمه عمر که فقط به شما فروخته می‌شوند، و سرنخ‌های غیرانحصاری که به سایر نمایندگان نیز فروخته می‌شوند، انتخاب کنید. قابل‌درک است که سرنخ‌های انحصاری به دلیل این واقعیت که رقابت کمتری در مورد تماس با مشتری احتمالی وجود خواهد داشت، هزینه بیشتری دارند.

در برخورد با شرکت‌های تولیدکننده سرنخ شخص ثالث نکاتی وجود دارد که باید به‌خاطر داشته باشید:

 • با خرید سرنخ‌های خود، شروع به بدهکار شدن می‌کنید که تنها با تبدیل آن سرنخ‌ها به خریدار می‌توانید از زیر دین بدهی خود خارج شوید.
 • به‌عنوان یک تازه‌وارد، ممکن است دانش لازم برای بررسی صحیح یک شرکت تولیدکننده سرنخ را نداشته باشید.
 • ممکن است در نهایت برای سرنخ‌هایی که بیش از حد در معرض دید قرار گرفته‌اند، هزینه بپردازید و فرصت برقراری ارتباط با آنان را به یک تماس بی‌ارزش تبدیل کنید.

بازاریابی بیمه عمر به روش صحیح

بازاریابی بیمه عمر به روش صحیح
بازاریابی بیمه عمر به روش صحیح

ازآنجاکه طرح‌ریزی یک برنامه بازاریابی بیمه عمر “مقرون‌به‌صرفه” برای موفقیت شما در فروش بیمه عمر و سرمایه گذاری بسیار مهم است، باید تاکتیک‌ها، مفاهیم و ابزارهای بازاریابی بیمه عمر را در استراتژی بازاریابی خود بگنجانید.

هنگام ایجاد یک برنامه بازاریابی، باید محل‌های بالقوه‌ای را که می‌تواند منجر به جذب مشتریان بالقوه شود، یادداشت کنید.

مثال‌ها عبارت‌اند از:

 • خبرنامه‌ها
 • سرمایه‌گذاری‌های مشترک
 • سمینارها
 • وبینارها
 • وب‌سایت خودتان

با ایجاد یک استراتژی بازاریابی منعطف و درعین‌حال هدفمند برای تولید سرنخ بیمه عمر، می‌توانید ضمن ایجاد یک رابطه بلندمدت، به طور مؤثر همیشه با افرادی کار کنید که به خدمات شما نیاز دارند و به شما نیز علاقه‌مند هستند.

مردم بیشتر تمایل دارند از کسی که می‌شناسند، دوست دارند و به آنها اعتماد دارند خرید کنند. اگر استراتژی بازاریابی شما از قبل این رابطه را ایجاد کند، سازماندهی یک قرار فروش و بستن معامله برای شما بسیار ساده‌تر خواهد بود.

در اینجا چند تاکتیک وجود دارد که می‌توانید آنها را در استراتژی بازاریابی خود ادغام کنید:

یک کمپین بازاریابی محتوا ایجاد کنید

یک کمپین بازاریابی محتوا ایجاد کنید
یک کمپین بازاریابی محتوا ایجاد کنید

استراتژی بازاریابی محتوا یکی از استراتژی‌های اصلی برای ایجاد سرنخ‌های منحصربه‌فرد بیمه عمر است. هدف قراردادن شخصیت (پرسونای) خریدار، ایجاد یک صفحه فرود با یک پیشنهاد متناسب با مشتری هدف شما، و نوشتن محتوا برای تبلیغ پیشنهاد، همه بخشی از این کمپین‌ها هستند.

بسته به اهداف و منابع خود، ممکن است انتخاب کنید که کمپین خود را به طرق مختلف برگزار کنید.

مراحل اصلی که باید طی کنید به شرح زیر است:

 • یک شخصیت خریدار ایجاد کنید که شامل جنسیت، سن، خصوصیات جمعیت‌شناختی و موقعیت‌های زندگی باشد.
 • یک صفحه فرود با یک پیشنهاد بسیار فریبنده و دعوت به اقدام (CTA) برای مشتری ایده‌آل خود ایجاد کنید.
 • محتوایی ایجاد کنید که پیشنهادهای شما را ترفیع داده و ارتقا دهد و به صفحه فرودتان پیوند دهد.

هدف قراردادن شخصیت (پرسونای) خریدار

اگر کمپین شما متمرکزتر باشد، مؤثرتر خواهد بود. هرچه بتوانید گوشه‌ها (niches) و جایگاه‌های بزرگ‌تری را از بازار کلی خود جدا کنید، بهتر است. با هدف قراردادن خریداران خاص با پیشنهادهای خود، دسترسی متمرکزتری به دست خواهید آورد و قادر خواهید بود به طور مؤثرتری مشتریان بالقوه خود را تحت پوشش برنامه‌هایتان بگیرید.

در ابتکارات بازاریابی محتوای بیمه عمر خود، سعی کنید گروه‌های سنی، جنسیتی یا مناطق خاصی را هدف قرار دهید. این نوع تبلیغات از کمپین‌های سرنخ بیمه عمر عمومی که مخاطبان خاصی را هدف قرار نمی‌دهند، بهتر عمل می‌کند.

نکته کلیدی این است که هرچه بتوانید هدف دقیق‌تری را تعیین کنید، مطالب شما در معرض دید بیشتری قرار می‌گیرد و نرخ تبدیل پیشنهاد شما بالاتر می‌رود. در نتیجه، برداشتن این گام اولیه برای موفقیت کمپین شما حیاتی است. اگر مخاطبان هدفی را انتخاب کنید که خیلی گسترده باشند، ارائه پیشنهاد مناسب به آنها بسیار دشوارتر خواهد بود.

سرنخ‌های بیمه عمر رایگان

سرنخ‌های بیمه عمر رایگان
سرنخ‌های بیمه عمر رایگان

درحالی‌که “چیزی به نام ناهار رایگان” وجود ندارد، اما راه‌هایی برای تولید سرنخ بیمه عمر بدون هزینه مالی وجود دارد.

در فهرست سایت‌ها و دایرکتوری‌ها مشارکت کنید

اطمینان حاصل کنید که اطلاعات شرکت شما در هر فهرست و لیست‌های سایت‌هایی که می‌توانید پیدا کنید به‌روز و کامل باشد. این تکنیک دیگری برای بهبود رتبه در جستجوهای اینترنتی به‌صورت ارگانیک است. سایت‌هایی مانند Angie’s List، Yelp، Google My Business و Facebook Business Pages کاملاً رایگان هستند و به مقاصد اصلی آنلاین برای مصرف‌کنندگان تبدیل شده‌اند.

اطلاعات را بادقت پرکنید

مطمئن شوید که نام شرکت، آدرس و شماره تلفنتان در Google و Apple Maps، و وب‌سایت شما به‌درستی نوشته شده است. تمام خدمات و خط‌مشی‌هایی را که ارائه می‌کنید فهرست کنید. هنگام بحث در مورد تفاوت خود با رقبای خود، مطمئن شوید که کلمات کلیدی هدفمند را در توضیحات کسب و کار خود اضافه کنید تا به SEO سایتتان کمک کنید.

ارجاعات پادشاه هستند

ارجاعات پادشاه هستند
ارجاعات پادشاه هستند

شما بدون شک می‌دانید که بازاریابی دهان به دهان هنوز هم یکی از مؤثرترین روش‌ها برای ایجاد سرنخ بیمه عمر رایگان برای شرکت شما است. بااین‌حال، ممکن است ندانید که همکاری با کارشناسان دیگر در محله شما برای گرفتن این نوع ارجاعات بسیار ایده‌آل است.

شما باید از مشتریان فعلی خود بخواهید که از طرف شما با دوستان و خانواده خود صحبت کنند. مشتریان خوشحال را تشویق کنید تا نظرات مثبت خود را در سایت‌هایی مانند Google My Business، Yelp و Facebook ارسال کنند. پس از ایجاد لیست خود در این وب‌سایت‌ها و دریافت نظرات مشتریان، مطمئن شوید که به هر بازدیدی واکنش نشان می‌دهید تا تعهد خود را به خدمات عالی به مشتریان نشان دهید.

حضور در رسانه‌های اجتماعی را حفظ کنید

شما باید با ایجاد یک حساب کاربری در هر پلتفرم بزرگ رسانه اجتماعی شروع کنید. برای نشان‌دادن شایستگی خود، پیوندهایی را به وب‌سایت شرکت خود و تمام تجربیات و تحصیلات مرتبط با خود اضافه کنید. به یاد داشته باشید که یک هد شات (تصویر از سروصورت) حرفه‌ای نیز در نظر بگیرید. شروع به برقراری ارتباط با افراد در همسایگی خود کنید و سپس از هر ارتباطی که شروع به ایجاد آن می‌کنید، ارجاع بگیرید.

منبع:

 ilife.tech

ترجمه و اقتباس:

حسین شکرگزار

غیاث‌الدین مشایی

رازهای به‌دست‌آوردن سرنخ های واجد شرایط بیمه عمر

لینک دانلود فایل PDF

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *