ایده هایی برای بازاریابی بیمه عمر –  توصیه هایی برای نمایندگان بیمه

ایده هایی برای بازاریابی بیمه عمر
5
(1)

ایده هایی برای بازاریابی بیمه عمر

 توصیه هایی برای نمایندگان بیمه

مقدمه

تحول دیجیتالی نحوه فروش طرح‌های بیمه عمر توسط نمایندگان را تغییر داده است. درحالی‌که طلوع عصر دیجیتال نیاز به یک بیمه نامه عمر قابل‌اعتماد را کاهش نداده است، اما نحوه فروش نمایندگان و نحوه خرید مشتریان را تغییر داده است. با این انبوه استراتژی‌های تبلیغات آنلاین، ایجاد یک کمپین موفق یا حتی دانستن اینکه از کجا شروع کنید می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. با کانال‌های بسیار زیادی که وجود دارد، به ایده‌های بازاریابی بیمه عمر نیاز دارید که کارساز باشند، و وقت آن است که خلاق باشید.

این صنعت هرگز به این اندازه رقابتی نبوده است، و هر طرح بازاریابی بیمه عمر باید برند شما را از رقبا متمایز کند. بیایید گزینه‌های بازاریابی بیمه‌ای را که نمایندگان در اختیار دارند بررسی کنیم.

چرا به یک طرح بازاریابی بیمه عمر قابل‌اتکا نیاز دارید؟

بازاریابی بیمه عمر مانند گذشته نیست
بازاریابی بیمه عمر مانند گذشته نیست

بازاریابی بیمه عمر مانند گذشته نیست. نمایندگان دیگر با نمایندگان در منطقه محلی خود یا در ایالت خود رقابت نمی‌کنند. آنها اکنون در حال رقابت با نمایندگان دیجیتال در سراسر کشور هستند. این سطح از رقابت به این معنی است که نمایندگان برای برجسته شدن نیاز به خلاقیت دارند. همچنین به این معنی است که فروش بیمه‌نامه‌های عمر پیچیده‌تر شده است و بدون فروش، نمایندگان هیچ درآمدی نخواهند داشت.

برای انطباق با تغییر مشتریان احتمالی و نیازهای متغیر مشتریان، نمایندگان باید طرحی برای اجرای ایده‌های تبلیغاتی نوآورانه بیمه عمر ایجاد کنند. با درک انواع مختلف بازاریابی و آن‌هایی که بیشتر به تجارت بیمه عمر و به طور خاص شرکت شما مرتبط هستند، برنامه‌ریزی را شروع کنید.

انواع بازاریابی که نمایندگان بیمه عمر باید استفاده کنند

هر نوع بازاریابی بیمه‌ای برای تجارت مدرن بیمه عمر مناسب نیست. درحالی‌که مقوله‌های بازاریابی مختلف همچنان مهم هستند، نمایندگان بیمه عمر باید بدانند چه زمانی و کجا هر نوع از آنها را اجرا کنند. قبل از بحث درباره ایده‌های بازاریابی بیمه عمر، اجازه دهید ابتدا انواع مختلف بازاریابی را که می‌تواند به نمایندگان کمک کند تا به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنند، تجزیه‌وتحلیل کنیم.

انواع مختلف بازاریابی

1 – بازاریابی سنتی

بازاریابی سنتی از تکنیک‌هایی مانند آگهی‌ها، بیلبوردها و پرداخت هزینه برای تبلیغات محلی تلویزیون و رادیو استفاده می‌کند. به‌راحتی می‌توان بازاریابی سنتی را به‌عنوان چیزی که در گذشته کار می‌کرده، رد کرد، اما بیمه همچنان یک صنعت بسیار سنتی است. به یاد داشته باشید، گروه سنی که احتمالاً در حال بررسی یک بیمه نامه زندگی هستند، با این روش‌های بازاریابی سنتی بزرگ شده‌اند.

سرمایه‌گذاری فوری هزاران دلار در بازاریابی سنتی ممکن است راه درستی برای پیشرفت نباشد، اما استراتژی‌های بازاریابی سنتی بسیار متمرکز در یک منطقه خاص همچنان بازدهی عالی را به همراه دارد.

2 – رسانه‌های اجتماعی

ساده‌ترین راه برای رسیدن به مخاطب آنلاین است. ازآنجایی‌که اکثر جمعیت کشور در شبکه‌های رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر و اینستاگرام حضور دارند، منطقی است که نمایندگی‌های بیمه نیز در این سیستم‌عامل‌ها حضور داشته باشند. پلتفرم‌های تبلیغاتی هر شبکه، نمایندگان را قادر می‌سازد تا کمپین‌های بسیار هدفمند را اجرا کنند، آگاهی را گسترش دهند و نقشی مرکزی در برندسازی ایفا کنند.

3 – بازاریابی شخصی

"<yoastmark

بازاریابی شخصی شکل نسبتاً جدیدی از بازاریابی است که جهان را مانند طوفانی فراگرفته است. در بازاریابی شخصی با هدایت فناوری، به مقادیر زیادی داده نیاز دارید تا به مشتریان آنچه می‌خواهند را بدهید. به‌عبارت‌دیگر، تجربه خرید هرکسی متفاوت است. برای مثال، ابزارهای تحلیلی پیش‌بینی‌کننده از داده‌ها برای پیش‌بینی دقیق بیمه‌نامه‌های زندگی مناسب برای هر مشتری استفاده می‌کنند.

درحالی‌که بازاریابی ایمیلی، یک نوع متمایز از بازاریابی است، ما بازاریابی ایمیلی را نیز بخشی از این دسته می‌دانیم، زیرا این فرصتی است که یک نماینده برای برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان مختلف در اختیار دارد.

4 – بازاریابی محتوا

محتوا پادشاه است. ارزش محتوا از توانایی آن در آموزش مخاطب، ایجاد اعتماد و ارتقای برند یک نماینده به طور هم‌زمان ناشی می‌شود. ناگفته نماند که در سئو (بهینه‌سازی موتور جستجو) نقش دارد. رتبه‌بندی محتوا برای کلمات کلیدی هدفمند، این احتمال را افزایش می‌دهد که یک نماینده بیمه دیجیتال به بازار هدف خود دسترسی پیدا کند.

علی‌رغم ظهور رسانه‌های اجتماعی، اکثر مشتریان همچنان از طریق جستجوی گوگل به برندها در هر صنعتی دسترسی دارند؛ بنابراین بازاریابی محتوایی باید نقشی اساسی در برنامه‌های بازاریابی هر آژانس بیمه‌ای ایفا کند.

5 – بازاریابی برند

در نهایت، بازاریابی برند وجود دارد. بیمه عمر به معنای بالابردن ارزش برند شما نسبت به بقیه است. بیمه یک صنعت پرسرعت است، با ده ها هزار آژانس که همگی اساساً یک محصول را می‌فروشند.

تنها راه برجسته شدن، شکل‌دادن به ادراک عمومی است. نمایندگان بیمه عمر باید خود را به‌عنوان یک فرد مقتدر در صنعت خود نشان دهند و تخصص خود را به‌صورت آنلاین به نمایش بگذارند. آنها نه‌تنها باید توجه مخاطبان هدف خود را جلب کنند، بلکه باید نشان دهند که می‌توان به آنها نیز اعتماد کرد. بازاریابی برند همه چیز در مورد گفتن داستان شما و بیان آن به‌گونه‌ای است که باعث می‌شود مردم بیشتر درباره شما بدانند.

18 ایده بازاریابی بیمه عمر برای جذب مشتریان

ارائه ایده‌های بازاریابی برای نمایندگان بیمه آسان‌تر از انجام آن است. برای ایستادن بالاتر از بقیه نیاز به تفکر خارج از چارچوب دارید. همه ایده‌های بازاریابی خوب برای کمپین‌های آژانس بیمه باید آنچه که مشتریان می‌خواهند بدون گم‌شدن در ترکیب رقبا در سراسر کشور را ارائه دهند.

بیایید بررسی کنیم که چگونه برخی از روش‌های بازاریابی اثبات‌شده که در بالا ذکر کردیم، می‌توانند با ایده‌های بازاریابی بیمه عمر برای ارائه نتایج، کار کنند.

1 – بازاریابی سنتی: در جامعه محلی خود مشارکت کنید

در جامعه محلی خود مشارکت کنید
در جامعه محلی خود مشارکت کنید

در دنیایی که به طور فزاینده جهانی شده است، مردم عادی همچنان با در محل خود ماندن به آرامش می‌رسند. درحالی‌که ممکن است یک نماینده وسوسه شود که صنعت را فتح کند، ساده‌ترین مکان برای یافتن مشتریان جدید در مناطق محلی آنها است. برای گسترش آگاهی در جامعه محلی مشارکت کنید.

برخی از ایده‌های سنتی تبلیغات بیمه عمر عبارت‌اند از:

 • حمایت مالی از یک تیم فوتبال محلی
 • حمایت مالی از یک رویداد خیریه
 • در رویدادهای محلی که برای مخاطبان شما مهم است، داوطلب شوید

باتوجه‌به افراد زیادی که به دنبال حمایت از مشاغل محلی هستند، این سرمایه‌گذاری‌های نسبتاً کم‌هزینه می‌تواند تفاوت زیادی را ایجاد کند.

2 – بازاریابی سنتی: یک رویداد برای مشتریان بالقوه خود برگزار کنید

چالش اصلی‌ای که نمایندگان بیمه عمر دیجیتال باید بر آن غلبه کنند، فقدان یک رابطه فیزیکی و انسانی است. تجربیات مهم هستند و تجربه حضوری تأثیر بیشتری نسبت به هر ارتباط آنلاین دارد. میزبانی یک رویداد در دفتر یا یک مکان ویژه انتخاب شده با دعوت‌نامه‌های ارسال شده برای چهره‌های جامعه محلی، دوستان و خانواده می‌تواند به شکل‌گیری این روابط حضوری کمک کند.

برگزاری یک گردهمایی برای مشتریان فعلی و بالقوه لازم نیست گران باشد، به‌خصوص اگر در دفتر شما یا حتی در حیاط‌خلوت خود برای یک رویداد واقعاً شخصی برگزار شود. برای هزینه شیرینی و برخی از نوشیدنی‌های اولیه بودجه‌بندی کنید و شروع به آشنایی با مشتریان احتمالی خود کنید.

3 – بازاریابی سنتی: با مشاغل محلی همکاری کنید

همکاری متقابل مدت‌هاست که یکی از اجزای موفقیت‌آمیز کسب و کار بوده است. یک راه آسان برای همکاری با مشاغل محلی این است که پیشنهاد دهید بروشورها را در دفتر دیگران بگذارید تا مشتریان احتمالی آنها را ببینند. درحالی‌که این روش می‌تواند مؤثر باشد، نمایندگان باید به‌خاطر داشته باشند که هر همکاری تجاری محلی باعث ایجاد مشتریان جدید نمی‌شود. آژانس‌های بیمه عمر باید مخاطبان هدف خود را بشناسند و شرکت‌هایی را که مشتریان آن‌ها به آنها مراجعه می‌کنند را هدف قرار دهند. در غیر این صورت، اتلاف وقت اتفاق می‌افتد.

4 – بازاریابی سنتی: کارت پستال بفرستید

کارت پستال بفرستید
کارت پستال بفرستید

استفاده از پست فیزیکی در سال‌های اخیر کاهش‌یافته است، به همین دلیل است که نمایندگان بیمه عمر فرصت فوق‌العاده‌ای دارند. کارت‌پستال‌ها بیشتر موردتوجه قرار می‌گیرند و چاپ آنها نسبتاً ارزان است. هنگامی‌که کارت‌پستال‌های دارای یک کسب‌وکار به‌صورت عمده چاپ می‌شوند، می‌توانند با هزینه کم، عرضه شوند. تحت پوشش قراردادن یک منطقه محلی با کارت‌پستال، آگاهی را گسترش می‌دهد و یک مشتری جدید فقط با یک خرید کوچک می‌تواند بلافاصله هزینه چاپ به شما برگرداند. ناگفته نماند، کارت‌پستال‌ها احتمالاً حس نوستالژی را در مخاطبان هدف شما برمی‌انگیزاند.

5 – رسانه‌های اجتماعی: یک نماد برای آژانس خود ایجاد کنید

درحالی‌که برخی ممکن است استدلال کنند که این استراتژی بازاریابی بیمه عمر، محصول بازاریابی سنتی است، اما این یک راه آسان برای گفتن یک داستان از طریق رسانه‌های اجتماعی است. نمایندگان بیمه عمر در مورد برجسته شدن در رسانه‌های اجتماعی با یک چالش روبرو هستند. بسیاری از مردم صحبت در مورد بیمه‌نامه‌ها را خسته‌کننده می‌دانند، بنابراین مردی با کت‌وشلوار به‌احتمال زیاد توجه مردم را در فیس‌بوک یا جاهای دیگر زیاد جلب نمی‌کند. یک نماد برای آژانس می‌تواند به ستون اصلی تبلیغاتی هر آژانس بیمه‌ای تبدیل شود. فقط به مارمولک Geico فکر کنید.

مارمولک Geico
مارمولک Geico

استفاده از نماد به‌عنوان نقطه کانونی برای کمپین بازاریابی رسانه‌های اجتماعی می‌تواند به هر آژانس کمک کند تا در ذهن بازار هدف خود برجسته شود.

6 – رسانه‌های اجتماعی: در تبلیغات پولی سرمایه گذاری کنید

تبلیغات پولی در رسانه‌های اجتماعی تنها مؤثرترین راه برای دستیابی به میلیون‌ها نفر با کلیک یک دکمه است. درحالی‌که همه آنها خرید نخواهند کرد، انبوهی از داده‌هایی که می‌توانید از این کمپین‌ها استخراج کنید می‌تواند کمپین‌های آینده شما را از نظر داشتن دیتابیس مشتریان، غنی کند.

شبکه‌های رسانه‌های اجتماعی مختلف دارای پلتفرم‌های تبلیغاتی با کارایی متفاوت هستند. به‌عنوان‌مثال، فیس‌بوک یکی از پیشرفته‌ترین پلتفرم‌های جهان را برای راه‌اندازی و ارزیابی کمپین‌ها ارائه می‌دهد. ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا تبلیغات رسانه‌های اجتماعی از بین برود، بنابراین تست، تست، تست!

7 – رسانه‌های اجتماعی: به گروه‌های صنعتی بپیوندید

بخشی از موفقیت، ایجاد اقتدار آنلاین است. با عضویت در گروه‌های صنعتی و پاسخ‌دادن به سؤالات، به یک‌پایه اصلی در تجارت بیمه عمر تبدیل شوید. هرگز وارد یک گروه نشوید و شروع به ارسال پست‌های فروش تصادفی نکنید. این نه‌تنها موردتوجه قرار نمی‌گیرد، بلکه اکثر گروه‌های رسانه‌های اجتماعی نیز فوراً آژانس متخلف را ممنوع می‌کنند. چه در فیس‌بوک و چه در لینکدین، حداقل یک ساعت در روز را صرف نشان‌دادن اقتدار و تخصص آژانس بیمه خود کنید.

8 – بازاریابی شخصی: یک خبرنامه ایمیلی ایجاد کنید

نقش خبرنامه ایمیلی در بازاریابی بیمه عمر
نقش خبرنامه ایمیلی در بازاریابی بیمه عمر

یکی از بهترین ایده‌های بازاریابی بیمه، ایجاد یک خبرنامه ایمیلی است. کسب و کار بیمه اغلب باعث ایجاد نوعی احساس سردی و غیرشخصی بودن، می‌شود، اما یک خبرنامه ایمیلی به نمایندگان این امکان را می‌دهد که با مشتریان خود روابط برقرار کنند.

برای جمع‌آوری ایمیل‌ها از طریق محتوا و سایر پیشنهاد‌ها وقت بگذارید. کمپین‌های ایمیل هدفمند بسازید و به پرس و جوها به‌سرعت پاسخ دهید. نکته شماره یک این است که از خرید لیست سرنخ‌ها خودداری کنید. عمدتاً، این‌ها حساب‌های ایمیل مرده هستند و حتی اگر این‌طور نباشد، مردم معمولاً به موارد بازاریابی ناخواسته به‌خوبی پاسخ نمی‌دهند.

9 – بازاریابی شخصی: به مشتریان آنچه را می‌خواهند بدهید

ماهیت بازاریابی شخصی سازی شده این است که به مشتریان آنچه را می‌خواهند بدهد. تجربه خرید را بهبود ببخشید، بنابراین اگر بر اساس نیازهای مشتریان محصولتان را ارائه دهید، محصولاتی که مشتری به آنها اهمیت می‌دهد بلافاصله در مقابل چشمشان قرار می‌گیرد.

آمازون پرچم‌دار این است که تجزیه‌وتحلیل پیش‌بینی‌کننده چقدر می‌تواند سودمند باشد. بر اساس تاریخچه خرید مشتریان، محصولاتی که احتمالاً به آنها علاقه دارند در صفحه اصلی قرار می‌گیرند و این برای هرکسی متفاوت است.

10 – بازاریابی شخصی: از دادن پاسخ‌های کلیشه‌ای دوری کنید

درحالی‌که اکثر نمایندگان بیمه عمر رؤیای اتوماسیون کامل آژانس‌های خود را دارند، اتوماسیون محدودیت‌هایی نیز دارد. یک فرد معمولی به‌راحتی می‌تواند تشخیص دهد که چه زمانی یک الگو یا قالب پاسخ به یک پرس‌وجو خاص مربوط می‌شود.

از ارسال پاسخ‌های پیش‌فرض خودداری کنید. صرف زمان برای ارسال یک پاسخ شخصی‌سازی‌شده به هر مشتری نشان می‌دهد که آنها اهمیت دارند. این تأثیر قویی می‌گذارد و احتمال خرید را بیشتر می‌کند.

11 – بازاریابی شخصی: معاملات شخصی سازی شده ارائه دهید

همه عاشق تخفیف هستند، اما چیزی که همه بیشتر دوست دارند، معامله‌ای است که مطابق با نیازهایشان است. با استفاده از قدرت داده، نمایندگان می‌توانند فروش و پیشنهادهای مربوط به هر فرد را به‌صورت شخصی‌سازی‌شده ارائه دهند.

یکی از بهترین ایده‌های فروش و بازاریابی بیمه عمر که نمایندگان می‌توانند اجرا کنند، ارائه تخفیف به مشتریانی است که زمان قابل‌توجهی را صرف مشاهده یک بیمه نامه خاص کرده‌اند یا مشتریانی که بیمه‌نامه‌ای را به سبد خرید خود اضافه کرده‌اند اما هنوز آن را بررسی نکرده‌اند. به‌احتمال زیاد آنها در حال بحث در مورد هزینه یا مقایسه با پیشنهاد‌های آژانس‌های دیگر هستند، بنابراین ارائه یک تخفیف در مورد آن بیمه نامه می‌تواند به‌سرعت منجر به فروش شود.

12 – بازاریابی محتوایی: یک پیج قدرتمند ایجاد کنید

بازاریابی محتوایی

هر نماینده بیمه عمر مقاله‌هایی در مورد میانگین هزینه بیمه عمر و مزایای داشتن بیمه نامه عمر نوشته است. واقعیت این است که این‌ها قطعاتی از محتوای بازیافتی هستند و بعید است در موتور جستجوی گوگل رتبه بالایی کسب کنند. در عوض، چیزی را ایجاد کنید که به‌عنوان “صفحه قدرت” شناخته می‌شود. این‌ها راهنماهای عظیمی از حداقل 2000 تا 3000 کلمه هستند و هر چیزی را که مردم در مورد یک موضوع باید بدانند در خود گنجانده‌اند. با هدایت ترافیک به یک صفحه قدرت پر از ارزش، یک آژانس شانس بالاتری برای رتبه‌بندی بهتر خود در گوگل دارد.

13 – بازاریابی محتوا: محتوای خود را ترکیب کنید

با اختلاط انواع مختلف محتوا، سلیقه‌های مختلف را جذب کنید. همه نمی‌خواهند نوشته‌های یک وبلاگ پشت‌سرهم بخوانند. به همین ترتیب، همه مایل به تماشای ویدئو، پشت‌سرهم نیستند.

در اینجا چند ایده برای انواع مختلف محتوا وجود دارد:

 1. پادکست‌ها
 2. اینفوگرافیک
 3. کمپین‌های ایمیلی
 4. کتاب‌های الکترونیکی
 5. وبلاگ‌ها
 6. ویدئوها
 7. نقل‌قول‌های الهام‌بخش
 8. مقالات

14 – بازاریابی محتوا: به مخاطبان خود گوش دهید

بازاریابی محتوایی موفق کمتر به آنچه نوشته شده است مربوط می‌شود و بیشتر به این موضوع می‌پردازد که آیا نیازهای بازار هدف را برآورده می‌کند یا خیر. کمپین‌های بازاریابی نمایندگان بیمه، باید با زمان در حال تغییر، سازگار شوند. از مطالب قبلی بازخورد جمع‌آوری کنید و صفحات رسانه‌های اجتماعی را زیر نظر بگیرید تا مشخص کنید مخاطب شما به چه چیزی پاسخ می‌دهد و با چه چیزی درگیری ذهنی پیدا نمی‌کند.

اگر تغییر در یک قانون بیمه، منجر به پچ‌پچ‌ها و سردرگمی‌های زیادی می‌شود، چرا مقاله‌ای در مورد آن ننویسید؟ شما به طور هم‌زمان به مخاطبان خود آموزش می‌دهید، جذب آنلاین می‌کنید و در معرض دید قرار می‌گیرید، و قدرت و اعتماد را در اطراف برند خود ایجاد می‌کنید.

15 – بازاریابی محتوا: ثابت‌قدم باشید

یکی از مشکلات رایج آژانس‌های بیمه این است که معتقدند ارسال چند مقاله در سال، به‌عنوان یک کمپین بازاریابی محتوا به‌حساب می‌آید. باوجود رقابت زیاد، نمایندگان باید اطمینان حاصل کنند که در خط مقدم ذهن مشتریان خود باقی می‌مانند. تنها راه برای انجام این کار ثبات است.

برنامه‌ای تنظیم کنید و به آن پایبند باشید. چه روزانه، چه هفتگی یا ماهانه، نمایندگان باید به مشتریان خود آموزش دهند تا در تاریخ خاصی انتظار محتوای جدید را داشته باشند. اگر به برنامه خود پایبند نباشید، مردم شرکت شما را فراموش کرده و به‌جای دیگری خواهند رفت.

16 – بازاریابی برند: داستان خود را بگویید

ایده‌های بازاریابی بیمه عمر بیشتر بر روی دستیابی به مخاطب متمرکز است
ایده‌های بازاریابی بیمه عمر بیشتر بر روی دستیابی به مخاطب متمرکز است

ایده‌های بازاریابی بیمه عمر بیشتر بر روی دستیابی به مخاطب متمرکز است. بااین‌حال، اگر یک نماینده بخواهد برجسته شود، بازاریابی برند باید نقش اصلی را در هر طرح بازاریابی بیمه‌ای تشکیل دهد. نمایندگان نمی‌توانند صرفاً به بیمه‌نامه‌هایی که ارائه می‌دهند، تکیه کنند. در عوض، آنها باید یک داستان منحصربه‌فرد و شخصی را تعریف کنند.

فروشندگان بیمه عمر باید بینشی در مورد برندهای خود ارائه دهند و به اشخاص پشتیبان آژانس یا مشتریان نشان دهند. نشان دهید که چه کسی هستید و تعهد عمیق خود را برای کمک به دیگران در درک مزایای یک بیمه نامه عمر جامع نشان دهید. این به‌ویژه در حوزه رسانه‌های اجتماعی مهم است، جایی که حضور شخصی می‌تواند برای برند شما شگفتی ایجاد کند.

17 – بازاریابی برند: سرمایه گذاری در طراحی وب‌سایت بهتر

طراحی وب‌سایت یک شکل ناخودآگاه از بازاریابی برند است. اگر یک وب‌سایت نامرتب، سازمان‌دهی نشده باشد، و استفاده از آن راحت نباشد، بازدیدکنندگان تصور می‌کنند که آژانس بیمه نیز همین ویژگی‌ها را دارد.

در اینجا چند نکته ضروری وجود دارد که باید هنگام طراحی یک پلتفرم آنلاین به‌خاطر بسپارید:

بارگذاری سریع

مردم حاضر نیستند منتظر بمانند. یک وب‌سایت کند، خطر تجربه “جهش یا bounces ” را افزایش می‌دهد و باعث می‌شود افراد تسلیم شوند و به راه خود در جهت دیگری ادامه دهند.

تئوری رنگ

تئوری رنگ
تئوری رنگ

درک تئوری رنگ و نحوه کار طرح‌های مختلف باهم. هر وب‌سایت خوب باید جذاب و مدرن باشد و درعین‌حال کار با آن آسان باشد.

از گرافیک‌های تعاملی اجتناب کنید

درحالی‌که مشاغل در صنایع سنتی از این نوع گرافیک‌ها حمایت می‌کنند. آنها می‌توانند سرعت یک وب‌سایت را کاهش دهند، به‌خصوص اگر وب‌سایت از یک دستگاه قدیمی‌تر در حال خوانده شدن باشد.

ایجاد یک سفر واضح

هر بازدید از وب یک سفر از فرود در یک صفحه تا خرید است. طرح‌بندی یک وب‌سایت باید به این سفر کمک کند. به‌عبارت‌دیگر، بازدیدکنندگان هرگز نباید برای رسیدن به مرحله بعدی سفر خرید، جستجو کنند. مطمئن شوید که چیدمان سایت شما بصری است و به‌راحتی قابل پیمایش است.

نگاه حرفه‌ای

بیمه یک تجارت حرفه‌ای است. این منطقه‌ای است که نمایندگان فروش نباید چرخ را دوباره اختراع کنند. استفاده از تصاویر حرفه‌ای، آرم‌ها و رنگ‌های صحیح در دستور کار هر روز باید باشند.

18 – بازاریابی برند: جمع‌آوری نظرات آنلاین

چگونه یک نماینده بیمه عمر باید برندی را ایجاد کند که اقتدار و اعتماد در آن نهادینه شود؟ سخنان مردم عادی بسیار قدرتمندتر از هر چیزی است که یک نماینده بیمه می‌تواند به ذهنش برسد. زمانی را صرف کنید و از مشتریان بخواهید که در رسانه‌های اجتماعی، Yelp و Google نظرات آنلاین خود را بنویسند. این بررسی‌ها نمایه سئوی آژانس و شهرت رسانه‌های اجتماعی را افزایش می‌دهد و احتمال اینکه افراد به‌جای دیگری نگاه نکنند بسیار بیشتر می‌شود.

مردم به بررسی‌های آنلاین اعتماد دارند زیرا آنها افراد واقعی هستند که از خدمات واقعی استفاده می‌کنند و نظرات و تجربیات خود را ارائه می‌دهند. هرگز به خرید نقدها و نقل‌قول‌های جعلی متوسل نشوید. افراد واقعی می‌توانند به‌راحتی آنها را تشخیص دهند، و نام تجاری شما بلافاصله اعتبار خود را از دست می‌دهد.

نتیجه‌گیری

این ایده‌های بازاریابی بیمه عمر می‌تواند به شما کمک کند تا خود را در یک صنعت بد شناخته شده ارتقا دهید. همین امروز اقدام کنید و طرح بازاریابی بیمه خود را ایجاد کنید.

منبع:

 ilife.tech

ترجمه و اقتباس:

حسین شکرگزار

غیاث‌الدین مشایی

ایده هایی برای بازاریابی بیمه عمر

لینک دانلود فایل PDF

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *