13 نکته بازاریابی رسانه های اجتماعی برای نمایندگان بیمه

13 نکته بازاریابی رسانه های اجتماعی برای نمایندگان بیمه
5
(1)

13 نکته بازاریابی رسانه های اجتماعی برای نمایندگان بیمه

مقدمه

تقریباً همه این روزها دارای پروفایل رسانه‌های اجتماعی حداقل در یک پلت فرم هستند. آنها از فیس‌بوک، اینستاگرام، توییتر و سایت‌های مختلف دیگر برای حفظ ارتباط با دوستان و خانواده خود استفاده می‌کنند. این تنها افراد نیستند که از رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند، بلکه کسب‌وکارها از جمله شرکتهای بیمه به راه‌اندازی پروفایل‌هایی برای ارتباط با مشتریان خود روی آورده‌اند. رسانه‌های اجتماعی همچنین به همین کسب‌وکارها اجازه می‌دهند تا دامنه فعالیت‌های خود را گسترش دهند و مخاطبان هدف بیشتری داشته باشند.

به‌عنوان یک نماینده بیمه مستقل یا آژانس بیمه کوچک، باید جایی باشید که مشتریان و مخاطبان هدف شما هستند. امروز، آن مکان رسانه‌های اجتماعی است. درحالی‌که روش‌های متداول تولید سرنخ، مانند شرکت در رویدادها و پست مستقیم، هنوز هم می‌توانند مؤثر باشند، می‌توانید با استفاده از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی با پول کمتری به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب

13 نکته بازاریابی رسانه های اجتماعی برای نمایندگان بیمه

1 – تعیین اهداف

مانند هر کار دیگری که برای کسب و کار بیمه خود انجام می‌دهید، تعیین اهداف رسانه‌های اجتماعی برای موفقیت شما ضروری است. این اهداف به شما چیزی خاص می‌دهد تا در راستای آن کار کنید و نقشه راهی را که برای رسیدن به آن نیاز دارید فراهم می‌کند. قطعاً، شما نمی‌خواهید این فرایند را برای تلاش‌های بازاریابی رسانه‌های اجتماعی بیمه خود نادیده بگیرید یا به تعویق بیندازید.

تعریف اهدافتان به شما کمک می‌کند تا مراحلی را که برای برآورده کردن نیازهای آژانس بیمه خود باید بردارید را شناسایی نمایید. تعریف اهداف همچنین می‌توانند به شما در اندازه‌گیری بازگشت سرمایه (ROI) کمک کنند. با اهداف مشخص، می‌توانید ببینید که آیا تلاش‌های رسانه‌های اجتماعی شما در کسب و کار شما تفاوت ایجاد می‌کند یا خیر. با یک رویکرد داده‌محور، می‌توانید آنچه که شما را به‌پیش می‌برد از نظر تعامل، ترافیک وب سایت و سرنخ‌های تولیدشده اندازه‌گیری کنید.

آیا در تلاش برای کشف انواع اهدافی که باید برای حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود تعیین کنید گیر کرده‌اید؟

در اینجا چند ایده ذکرشده که می‌تواند به شما کمک کند تا به جلو بروید:

  • 500 بازدیدکننده جدید از کانال‌های اجتماعی به وب سایت خود هدایت کنید
  • تعامل پست خود را 50 درصد افزایش دهید
  • فالوورهای خود را 25 درصد افزایش دهید
  • افزایش 100 درصد بازدید از صفحه و پست
  • 50 سرنخ از طریق حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود ایجاد کنید

2 – مخاطبین موجود خود را وارد حساب‌های کاربری‌تان کنید

باتوجه‌به اینکه اکثریت‌قریب‌به‌اتفاق مردم حداقل یک حساب رسانه اجتماعی دارند، بسیاری از افرادی که قبلاً با آنها ارتباط برقرار کرده‌اید احتمالاً در همان پلتفرم‌هایی هستند که شما استفاده می‌کنید. اگر به مخاطبین فعلی خود نگاه کنید، ممکن است متوجه شوید که ده ها، شاید حتی صدها نفر وجود دارند که ممکن است هنوز در رسانه‌های اجتماعی با آنها ارتباط نداشته باشید. این ارتباطات ارزشمند را از دست ندهید.

نگران هزینه وارد کردن مخاطبین نباشید. اکثر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، از جمله اینستاگرام، لینکدین و توییتر، به شما اجازه می‌دهند با یک شماره تلفن، مجموعه‌ای از مخاطبین را به‌صورت رایگان وارد حساب کاربری خود کنید. تمام مخاطبین خود را از Gmail، Outlook و دفترچه تلفن خود به‌حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود وارد کنید. ممکن است تعجب کنید که چند اتصال را تاکنون نادیده گرفته بودید.

3 – جزئیات حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود را به‌روز کنید

جزئیات حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود را به‌روز کنید
جزئیات حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود را به‌روز کنید

به‌عنوان یک کسب و کار، شما می‌خواهید در همان پلتفرم‌های رسانه اجتماعی حضور داشته باشید که مخاطبان هدف شما هستند. درعین‌حال، می‌خواهید در حساب‌های خود فعال باشید، بنابراین سعی کنید زیاد در جایی که ممکن است در نهایت در آن گرفتار شوید، کاری انجام ندهید. درحالی‌که شما باید حداقل در چند پلتفرم مهم و اصلی، پروفایل داشته باشید، لازم نیست در همه آنها حضور باشید. بدانید مخاطبان شما کجا هستند و بهترین مکان‌ها برای رسیدن به آنها کجاست.

صنعت بیمه

وقتی صحبت از صنعت بیمه می‌شود، فیس‌بوک و لینکدین مکان‌های خوبی برای شروع هستند. همچنین می‌توانید با رویکرد درست در توییتر و اینستاگرام موفقیت‌های زیادی کسب کنید. تصمیم بگیرید که روی کدام پلتفرم‌ها تمرکز کنید و حساب‌های تجاری قدیمی‌ای را که دیگر استفاده نمی‌کنید حذف کنید تا از گمراه کردن دنبال کنندگان جدید بالقوه جلوگیری کنید. در صورت لزوم (مانند فیس‌بوک)، مطمئن شوید که یک حساب تجاری باز کرده‌اید تا بتوانید از تمام زمینه‌هایی استفاده کنید که برای فالوورهایتان به‌منظور تماس با شما ارزشمند است.

اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات شما در هر پلتفرمی که استفاده می‌کنید کامل و دقیق است. همچنین باید مطمئن شوید که نمایه‌های شما حرفه‌ای به نظر می‌رسند. به یاد داشته باشید، صفحه رسانه اجتماعی شما ممکن است اولین تماسی باشد که یک مشتری بالقوه با شما برقرار می‌کند. مطمئن شوید که از نام واقعی کامل و یک عکس حرفه‌ای به‌عنوان عکس پروفایل خود استفاده می‌کنید. درحالی‌که یک عکس از سگ شما یا یک عکس سلفی سریع می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد (به‌هرحال، گرفتن عکس از آنها آسان است، و ممکن است حداقل تعدادی از آنها را در دوربین خود داشته باشید)، آنها را برای صفحات شخصی خود ذخیره کنید نه برای صفحات مربوط به کسب‌وکارتان. شما همچنین باید یک بیوگرافی مختصر داشته باشید که به بازدیدکنندگان بگوید که شما چه کسی هستید و چه چیزی برای ارائه دارید.

4 – محتوای جذاب ایجاد کنید و به اشتراک بگذارید

یکی از کارهایی که مردم در رسانه‌های اجتماعی انجام آن را دوست دارند، ارسال مجدد (به اشتراک گذاری) محتوای دیگران است. به‌عنوان یک کسب و کار، این یک استراتژی ساده و هوشمندانه است که نام خود را در جلوی فیدهای دنبال کنندگان خود نگه‌دارید. اما این تنها کاری نیست که برای ساختن برند خود باید انجام دهید.

برای اینکه خود را به‌عنوان یک مرجع معرفی کنید، باید محتوای ارزشمند خود را نیز ایجاد کرده و به اشتراک بگذارید. ایجاد پست‌های جذاب در اطراف جا ویژه یا نیچ های شما، دانش و آگاهی‌تان از آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به صنعت بیمه را به نمایش می‌گذارد.

بااین‌حال، محتوای جذاب دقیقاً چه چیزی را شامل می‌شود؟

محتوای جذاب به این معنی است که شما رویکرد جدیدی نسبت به انواع اطلاعاتی که در صفحات رسانه‌های اجتماعی خود به اشتراک می‌گذارید، در پیش می‌گیرید
محتوای جذاب به این معنی است که شما رویکرد جدیدی نسبت به انواع اطلاعاتی که در صفحات رسانه‌های اجتماعی خود به اشتراک می‌گذارید، در پیش می‌گیرید

محتوای جذاب به این معنی است که شما رویکرد جدیدی نسبت به انواع اطلاعاتی که در صفحات رسانه‌های اجتماعی خود به اشتراک می‌گذارید، در پیش می‌گیرید. مسئله این است که هر پلتفرمی به رویکرد کمی متفاوت نیاز دارد. به‌عنوان‌مثال، اینستاگرام بصری است، جایی که توییتر از کلمه نوشته شده استفاده می‌کند. فیس‌بوک یک رسانه عالی برای محتوای نوشتاری و بصری است. لینکدین اغلب با رویکرد حرفه‌ای و مبتنی بر داده، موفقیت بیشتری کسب می‌کند.

نکته:

نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که باوجوداینکه در حال بازاریابی برای کسب و کار بیمه خود هستید، قطعاً نمی‌خواهید در رسانه‌های اجتماعی فقط به‌عنوان یک فروشنده معمولی به نظر برسید. شما می‌خواهید خودتان را بفروشید، بدون اینکه واقعاً برای فروش اقدام کنید. در عوض، شما می‌خواهید به دنبال کنندگان خود آموزش دهید و ارزشی برای آنها فراهم کنید. یکی از کارهایی که باید انجام دهید این است که یک مقاله در وب سایت یا وبلاگتان بنویسید و آن مقاله را به شکل یک قطعه کوچک و خلاصه‌شده در مورد همان مطلب به اشتراک بگذارید و لینک مقاله را برای فالوورهای خود برای خواندن آن، ارسال نمایید.

همچنین ممکن است گاهی در مورد دستاوردهای خود صحبت کنید، مانند جوایزی که گرفته‌اید یا استخدام‌های جدید در تیم خود. یا شاید بتوانید گاه‌به‌گاه اطلاعات جذابی را در مورد زندگی شخصی خود به اشتراک بگذارید، مانند سرگرمی‌ها، مسافرت‌ها و موارد دیگر که مردم می‌توانند با آنها ارتباط برقرار کنند. به‌هرحال، رسانه‌های اجتماعی ابتدا در مورد افراد هستند. افراد، از جمله آن‌هایی که در بازار هدف شما هستند، می‌خواهند با افراد ارتباط برقرار کنند، نه مشاغل. به اشتراک گذاشتن برخی از اطلاعات شخصی با مخاطبان باعث می‌شود که ارتباط بیشتری با مخاطبان خود برقرار کنید. این به آنها نشان می‌دهد که شما کی هستید و به‌عنوان یک شخص در مورد چه چیزی صحبت می‌کنید. فقط به یاد داشته باشید که تعادل را رعایت کنید. به اشتراک گذاشتن برخی از اطلاعات شخصی اشکالی ندارد، اما از به اشتراک‌گذاری بیش از حد مطالب در مورد خودتان اجتناب کنید.

5 – محتوای ویدئویی بسازید

محصول رایگان چگونه اولین ویدئوی خود را تولید کنیم

پست‌های نوشته شده و شامل تصاویر برای تعامل با بازار هدف شما در رسانه‌های اجتماعی عالی هستند. بااین‌حال، محتوای ویدئویی در سال‌های اخیر به طور فزاینده‌ای محبوب شده است.

در اینجا چند آمار جالب وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

محتوای ویدئویی در فیس‌بوک 59 درصد بیشتر از سایر انواع پست ها، مخاطبان را درگیر می‌کند. توییت‌هایی که ویدیوهایی به آنها ضمیمه‌شده است، ده برابر بیشتر از توییت‌هایی که ویدیو ندارند، مخاطبان را بیشتر درگیر می‌کنند. ویدیوها در اینستاگرام بیشترین میزان تعامل را از هر نوع محتوای دیگری در میان همه پلتفرم‌ها دارند. کاربران در لینکدین 20 برابر بیشتر از هر نوع محتوا دیگری یک ویدیو را به اشتراک می‌گذارند.

وقتی نوبت به ارسال محتوای ویدئویی می‌رسد، چند گزینه دارید. می‌توانید یک ویدئوی ادیت شده ایجاد و پست کنید، یا می‌توانید از عملکردهای پخش زنده یک پلتفرم استفاده کنید. با پخش زنده، می‌توانید مستقیماً با مخاطبان خود در زمان واقعی تعامل داشته باشید.

ویدئوهای خود را باهدف دادن اطلاعات بیشتر به مخاطبان، تولید کنید و کمتر مستقیماً درباره فروش محصولات صحبت کنید
ویدئوهای خود را باهدف دادن اطلاعات بیشتر به مخاطبان، تولید کنید و کمتر مستقیماً درباره فروش محصولات صحبت کنید

تذکر:

بازهم، ویدئوهای خود را باهدف دادن اطلاعات بیشتر به مخاطبان، تولید کنید و کمتر مستقیماً درباره فروش محصولات صحبت کنید. همچنین باید مطمئن شوید که هر ویدئویی که ایجاد می‌کنید و به اشتراک می‌گذارید، از لحاظ موضوعی مرتبط با جاویژه یا نیچ (niches) خاص شما باشد.

به‌عنوان‌مثال، اگر بیمه درمانی می‌فروشید، می‌توانید در مورد اخبار صنعت بیمه صحبت کنید. ممکن است در مورد تفاوت بین انواع مختلف بیمه عمر یا مزایای دریافت بیمه نامه زندگی صحبت کنید. می‌توانید نکات و ترفندهایی را برای صرفه‌جویی در هزینه بیمه نامه خودرو ارائه دهید. طیف گسترده‌ای از موضوعات وجود دارد که می‌توانید در حوزه کاری خود پوشش دهید که می‌تواند به نشان‌دادن دانش و تخصص شما و جذب مخاطبان بیشتر به شما کمک کند.

به‌خاطر داشته باشید که ممکن است نتوانید بازده سرمایه‌تان را از ویدئوهای خود اندازه‌گیری کنید. مخاطبان شما ممکن است آنها را تماشا کنند، اما ممکن است لزوماً در بازار محصولات بیمه‌ای که در آن زمان می‌فروشید، نباشند. بااین‌حال، کاری که ویدئوهای شما انجام می‌دهند این است که به شما این امکان را می‌دهد که در عمق ذهن مشتریان خود بمانید. به‌عنوان یک منبع قابل اعتماد و معتبر، مخاطبان شما زمانی که به چیزی که شما ارائه می‌دهید نیاز دارند، حتماً به سراغ شما می‌آیند.

6 – روی حوزه‌های تخصص خود تمرکز کنید

وقتی صحبت از رسانه‌های اجتماعی برای نمایندگان بیمه می‌شود، باید حداقل در یک زمینه از صنعت متخصص باشید. درعین‌حال، شما باید محصولات دیگری را در حوزه‌های مختلف بیمه ارائه دهید. شما لزوماً نیازی به داشتن همان عمق دانش در مورد این محصولات ندارید که در زمینه اصلی تخصص خود دارید، اما باید کمی در مورد آنها بدانید تا به مشتریان خود خدماتی را که شایسته آن هستند، ارائه دهید.

محتوایی ایجاد کنید که بر حوزه یا حوزه‌های تخصص شما متمرکز باشند. این به شما کمک می‌کند تا اعتبار و اعتماد مخاطبان خود را به دست آورید و خود را به‌عنوان یک مرجع و متخصص در آن حوزه تثبیت کنید. هر چه محتوای شما منحصربه‌فردتر و جذاب‌تر باشد، مخاطبان شما را به‌عنوان یک رهبر در حوزه کاری خود بیشتر باور می‌کنند.

از امتحان موضوعات مختلف نترسید. هنگامی که حجم خوبی از محتوا ایجاد کردید، نگاهی به مطالبی که ایجاد کرده‌اید بیندازید و ببینید مخاطبان شما با چه پست‌هایی بیشتر درگیر شده‌اند. می‌توانید از آن پست‌ها به‌عنوان نقاط پرش برای ایجاد پست‌های جدید بیشتر یا ارائه اطلاعات به‌روز شده باتوجه‌به گذشت زمان استفاده کنید.

7 محتوایتان باید شامل یک تماس برای اقدام (CTA) باشد

محتوایتان باید شامل یک تماس برای اقدام (CTA) باشد
محتوایتان باید شامل یک تماس برای اقدام (CTA) باشد

اگر برای تشویق مخاطبان خود به برداشتن گام‌های خاص، پست‌هایی ایجاد می‌کنید، یک فراخوان برای اقدام (CTA) در نظر بگیرید. شما نمی‌توانید بنشینید و امیدوار باشید که فالوورهای شما اقدامی انجام دهند. اگر کاری وجود دارد که می‌خواهید آنها انجام دهند، به یک CTA نیاز دارید تا آنها را راهنمایی کند.

مهم نیست که می‌خواهید مخاطبان چه اقدامی انجام دهند، CTA شما باید خاص باشد. دعوت برای اقدام معمولاً در انتهای یک پست وبلاگ یا صفحه وب قرار می‌گیرد، اما می‌تواند در هر نقطه از وب سایت یا در پیام رسانه‌های اجتماعی ظاهر شود.

بیشتر فراخوان‌ها از چند کلمه تا چند جمله متغیر هستند.

استفاده از عباراتی مانند:

  • “برای دریافت خبرنامه ما ثبت‌نام کنید”
  • “همین امروز نقل‌قول شخصی خود را دریافت کنید”
  • “امروز با ما تماس بگیرید تا ببینید آیا واجد شرایط هستید یا خیر”
  • “امروز یک قرار ملاقات بگذارید”.
  • “ببینید چقدر می‌توانید در بیمه نامه فعلی خود پس‌انداز کنید”

یک نکته دیگر: حس فوریت را به مخاطب خود القا کنید. به‌عنوان‌مثال، “امروز نقل‌قول شخصی خود را دریافت کنید” به معنای فوریت بیشتری نسبت به “دریافت یک نقل‌قول” است. این تصور را ایجاد کنید که زمان محدودی برای تماس با شما وجود دارد. این می‌تواند انگیزه بیشتری برای فالوورهای شما ایجاد کند تا بیشتر به فراخوان‌های شما برای اقدام، پاسخ دهند.

8 – چیزها را مثبت نگه‌دارید

پست‌های رسانه‌های اجتماعی و تعاملات شما با فالوورهایتان باید بازتابی از نگرش حرفه‌ای و شخصیت کلی شما باشد. چیزها را مثبت نگه‌دارید. از اظهار نظرهای مذهبی، سیاسی یا نژادی تحریک‌آمیز و همچنین از هر چیزی که ممکن است دیگران آن را توهین‌آمیز بدانند خودداری کنید. صفحات کسب و کار خود را فقط برای تجارت نگه‌دارید، نه چیز دیگری.

اگر نگرانی‌هایی در مورد عدم توانایی در بیان نظر خود دارید، دو حساب ایجاد کنید، یکی برای تجارت بیمه و دیگری برای استفاده شخصی. حساب تجاری شما جایی است که محتوا را به اشتراک می‌گذارید، آژانس خود را تبلیغ می‌کنید و ارتباطات ارزشمندی برای رشد آژانس خود ایجاد می‌کنید. حساب شخصی شما جایی است که می‌توانید هر چیزی را که می‌خواهید به اشتراک بگذارید و بگویید، به همین دلیل است که ممکن است بخواهید حساب‌های شخصی‌تان را خصوصی نگه‌دارید و فقط به دوستان و خانواده خود محدود کنید.

9 – به طور منظم پست بگذارید

به طور منظم پست بگذارید
به طور منظم پست بگذارید

وقتی رسانه‌های اجتماعی تازه‌وارد بودند، پست‌های بیشتر به معنای تعامل بیشتر بود. متأسفانه، آن منطق قدیمی دیگر کاربرد زیادی ندارد. این روزها مردم زمان زیادی را در پلتفرم‌های مختلف می‌گذرانند، بنابراین ارسال بیش از حد محتوا می‌تواند به‌سرعت باعث خستگی یا آزار فالوورهای شما شود؛ بنابراین، چه‌کاری می‌توانید انجام دهید؟

ایجاد تعادل حیاتی است. شما می‌خواهید ارتباط خود را با فالوورهای خود باز و ثابت نگه‌دارید، اما نمی‌خواهید آن‌قدر محتوا به اشتراک بگذارید که مخاطبان خسته شوند. یک پست در هفته نیز آن را از شما دور نمی‌کند. تعداد متناسب و جذاب برای ارسال محتوا بین سه تا چهار بار در هفته است. مطمئناً، روزهایی خواهند بود که چیزی پست نمی‌کنید، اما اشکالی ندارد. داده‌های پست خود را تجزیه و تحلیل کنید تا الگوهایی را شناسایی کنید که بهترین عملکرد را برای شما داشته‌اند.

10 – از ابزارهای مدیریت رسانه‌های اجتماعی استفاده کنید

ایجاد محتوا و حفظ حضور در رسانه‌های اجتماعی می‌تواند زمان‌بر باشد. شما فقط چند ساعت در روز وقت مفید دارید. تلاش برای راه‌اندازی کسب‌وکارتان، ارسال پست در رسانه‌های اجتماعی، مدیریت سایر کمپین‌های بازاریابی و زندگی کردن به‌سرعت می‌تواند تبدیل به یک موقعیت سرگیجه‌آور شود.

خوشبختانه، نرم‌افزارهای مختلف رسانه های اجتماعی می‌توانند کار را بسیار آسان‌تر کنند. نرم‌افزارهایی مانند Sprout Social، Buffer و Hootsuite همگی به شبکه‌های رسانه‌های اجتماعی شما متصل می‌شوند و به شما امکان می‌دهند در پلتفرم‌های مختلف پست‌های هم‌زمان ارسال کنید و پست‌های خود را زمان‌بندی کنید. شما می‌توانید همه این کارها را از یک مکان انجام دهید و نیازی به ورود به چندین حساب کاربری را از بین ببرید.

11 – به گروه‌ها بپیوندید

پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک و لینکدین هزاران فرصت را برای کسب‌وکارها فراهم می‌کنند تا به گروه‌هایی بپیوندید که بر صنایع، موضوعات، مکان‌ها و جوامع خاص تمرکز دارند. از آنها بهره ببرید. از نوار جستجو برای یافتن گروه‌های مرتبط با مخاطبان هدف خود و جوامعی که در آنها خدمت می‌کنید، استفاده کنید تا بتوانید اطلاعات کاربردی و مفید را به اشتراک بگذارید.

تعامل با دیگران در هر گروهی که به آن ملحق می‌شوید ضروری است. اگر فقط به گروه‌ها بپیوندید اما شرکت فعال نداشته باشد، برای افراد سخت‌تر می‌شود که درباره آژانس شما و هر چیزی که ارائه می‌دهید بیشتر بدانند. همچنین بسیار چالش‌برانگیزتر است که خود را به‌عنوان یک مرجع در صنعت خود معرفی کنید. از واردشدن به مکالمات و افزودن بینش منحصر به فرد خود نترسید. اما به یاد داشته باشید که شما نباید فقط به‌خاطر ارسال پست در مورد بیمه نامه مطلبی را به اشتراک بگذارید. هنگام نظر دادن مطمئن شوید که چیزی ارزشمند ارائه می‌دهید.

12 – از تبلیغات اجتماعی استفاده کنید

از تبلیغات اجتماعی استفاده کنید
از تبلیغات اجتماعی استفاده کنید

اجرای تبلیغات پولی کاملاً اختیاری است و برای موفقیت شما در رسانه‌های اجتماعی به‌عنوان نماینده بیمه ضروری نیست. به‌خاطر داشته باشید که پست‌های ارگانیک معمولاً به همان اندازه که قبلاً به مردم دسترسی داشتند، دسترسی ندارند؛ بنابراین، ممکن است بخواهید مقداری از بودجه خود را برای تقویت پست‌های خود و استفاده از تبلیغات پولی کنار بگذارید تا بتوانید نام خود را در معرض دید افراد بیشتری قرار دهید.

در حال حاضر، درحالی‌که تبلیغات رسانه‌های اجتماعی می‌توانند ابزار قدرتمندی باشند، آنها راه‌حلی جادویی نیستند که فوراً تعامل شما را افزایش دهند و به طور قابل‌توجهی سرنخ بیشتری را برای شما به دست آورند. اگرچه آنها یک ابزار اضافی در زرادخانه شما به‌حساب می‌آیند.

13 – تسلیم نشوید

ایجاد یک برند جذاب در رسانه‌های اجتماعی به‌عنوان نماینده بیمه ساده‌ترین کار نیست. فقط به یاد داشته باشید، حضورتان در پلتفرم‌های انتخابی شما برای کمک به مردم و ارزش بخشیدن به زندگی آنها به وجود آمده است. این امر همچنین به این موضوع می‌پردازد که وقتی مخاطبان متوجه می‌شوند شما یک محتوای جدید را پست کرده‌اید، باید انتظار دیدن آن را داشته باشند. باید بلندمدت فکر کنید و به یاد داشته باشید که چه چیزی کار می‌کند و چه چیزی کار نمی‌کند. این به شما امکان می‌دهد تا در صورت لزوم تنظیمات لازم را برای افزایش موفقیت خود انجام دهید.

نتیجه‌گیری

زمان می‌برد تا همیشه برای مخاطبانتان جذاب باشید و کانال‌های اجتماعی خود را رشد دهید. ناامید نشوید و تصویر بزرگ‌تر را ببینید. زمان، تلاش و پشتکار ضروری هستند.

منبع:

 gonectar.com

ترجمه و اقتباس:

حسین شکرگزار

غیاث‌الدین مشایی

13 نکته بازاریابی رسانه های اجتماعی برای نمایندگان بیمه

لینک دانلود فایل PDF

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

4 دیدگاه برای “13 نکته بازاریابی رسانه های اجتماعی برای نمایندگان بیمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *